KLIMATYZACJA

Klimatyzacja montaż

KLIMATYZATOR DLA DOMU I FIRMY
dostawa i montaż klimatyzatorów z funkcji chłodzenia i ogrzewania (pompa ciepła)

Jak działa klimatyzacja?

Działanie można łatwo porównać do pracy domowej lodówki. Upraszczając cały proces, czynnik chłodniczy przepływając pomiędzy dwoma jednostkami klimatyzatora (jedna na zewnątrz, druga wewnątrz budynku) odbiera lub pobiera ciepło z otoczenia (w zależności od trybu pracy).

Nowoczesne klimatyzatory dają nam zupełnie nowe możliwości, które możemy wykorzystać w domowych warunkach. Wśród nich, warto wymienić najbardziej popularne funkcje, takie jak:

Chłodzenie – jest to najbardziej podstawowa funkcja, która zapewni nam odpowiedni komfort termiczny w okresie letnim.

Ogrzewanie – mówiąc językiem bardziej profesjonalnym, jest to rewersyjna pompa ciepła. Dzięki niej odwraca się proces chłodzenia, uzyskując funkcję ogrzewania, która zapewni komfort termiczny poza okresem letnim.

Klimatyzacja – dlaczego warto stosować?

Jak widać, klimatyzacja daje nam w pomieszczeniach pełen komfort użytkowania przez cały rok. Nowoczesne klimatyzatory nie tylko spełniają funkcję chłodzenia pomieszczeń, lecz także możliwość oczyszczania i regulacji wilgotności w pomieszczeniach. Jest to szczególnie ważne wśród alergików i osób, które zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi.

Czy klimatyzator może ogrzewać pomieszczenie? Czy jest to opłacalne?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ogrzewanie klimatyzatorem jest jak najbardziej możliwe. Co więcej, staje się ono coraz bardziej rozpatrywanym rozwiązaniem wśród użytkowników. Wszystko z uwagi na opłacalność całego przedsięwzięcia.

Zarówno nowoczesne klimatyzatory, jak i ich serwis, to stosunkowo tania opcja. Szczególnie w czasach galopujących na rynku cen, za tradycyjne ogrzewanie. Jeśli dorzucimy do tego fakt posiadania fotowoltaiki, otrzymujemy w pełni nowoczesne, wydajne i co najważniejsze tanie ogrzewanie!

FORMULARZ WYCENY

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu kompleksową ofertę na montaż klimatyzatora w Twoim domu lub biurze. Nasze wyceny uwzględniają między innymi montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej, przewiert przez ścianę, ułożenie instalacji chłodniczej, odprowadzenie skroplin oraz uruchomienie klimatyzacji wraz z aplikacją WIFI.

Selected Value: 4
Selected Value: 2