POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła Panasonic

Pompy ciepła – Ekologiczne, ekonomiczne i bezobsługowe!

Powietrzne pompy ciepła są jednym z najbardziej ekonomicznych źródeł produkcji ciepła. Najczęściej stosuje się do ogrzewania domu, ciepłej wody użytkowej lub wody w basenie. To w pełni bezobsługowymi urządzeniami, które w przeciwieństwie do tradycyjnych maszyn grzewczych, nie wymagają uzupełniania opału.

Oferujemy sprzęt wysokiej jakości, maksymalnie efektywny i wydajny. Nasze urządzenia spełniają swoją funkcję przez wiele lat, znacznie obniżając koszty związane z ogrzewaniem budynku.

Zajmujemy się kompleksową realizacją systemów ogrzewania począwszy od zaprojektowania, dostawy a kończąc na profesjonalnym montażu. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marki PANASONIC. Wybierz nas a otrzymasz optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb, wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów.


Nr uprawnień UDT HP OZE-W/06/000075/21

Urząd Dozoru Technicznego

Pompy ciepła autoryzacja Panasonic

DARMOWA WYCENA

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać kompleksową ofertę na dostawę pompy ciepła wraz z kompletem niezbędnego oprzyrządowania (między innymi bufor, zbiornik ciepłej wody użytkowej, zawory trójdrogowe itd.). W ramach usługi zdemontujemy też stare źródło ogrzewania (niezbędne w przypadku korzystania z dotacji “Czyste Powietrze).

Selected Value: 4